Raamatukogud

Alates 01. juunist kuni 31. augustini on Kolga ja Kuusalu raamatukogud esmaspäeviti suletud.
Alates 01. juunist on Hirvli ja Viinistu filiaalid suletud.

Kuusalu Raamatukogu

Aadress: Kuusalu tee 33, Kuusalu
74601 Harjumaa
Koduleht: http://kuusaluraamatukogu.weebly.com/
Telefon: 6072 197
E-post : kuusalu.raamatukogu@kuusalu.ee

Personal: Elle Ots (juhataja)
Uve Pärn (raamatukoguhoidja)
Riina Rootalu (raamatukoguhoidja)
 

Alates 01. juunist kuni 31. augustini on Kuusalu raamatukogu esmaspäeviti suletud.
Raamatukogu on avatud:
Esmaspäeval: 10 - 18
Teisipäeval: 10 - 18
Kolmapäeval: 10 - 18
Neljapäeval: 11 - 19
Reedel: 10 - 16
Laupäeval: 10 - 14
Pühapäeval: suletud

 

KUUSALU RAAMATUKOGU FILIAALID


HIRVLI RAAMATUKOGU

Alates 01. juunist on Hirvli filiaal suletud.

Aadress: Hirvli küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Telefon: 5270045 Elle Ots
E-post: hirvli.raamatukogu@kuusalu.ee

Raamatukogu on avatud:
N 11.00 - 13.00

JOAVESKI RAAMATUKOGU

Aadress: Joaveski rahvamaja, Joaveski küla.
Telefon: 6078240
E-post: joaveski.raamatukogu@kuusalu.ee
Raamatukoguhoidja: Külli Talivere
 
Raamatukogu on avatud:
Esmaspäeval: 09 - 16
Kolmapäeval: 11 - 15
Reedel:  9 - 16
 

KOLGA RAAMATUKOGU

Alates 01. juunist kuni 31. augustini on Kolga raamatukogu esmaspäeviti suletud.

Aadress: Kolga 64-19, 74602 Harjumaa
Telefon: 607 7295
E-post: kolga.raamatukogu@kuusalu.ee
Raamatukoguhoidjad: Lelo Paadimeister, Kaidi Kesküll.

Raamatukogu on avatud:
Esmaspäeval: 11 - 18
Teisipäeval: 11 - 18
Kolmapäeval: 11 - 18
Neljapäeval: 11 - 18
Reedel:  11 - 18
Laupäeval: 12 - 15

KÕNNU RAAMATUKOGU

Aadress: Kõnnu küla, Harjumaa
Telefon: 528 6870
E-post: konnu.raamatukogu@kuusalu.ee
Raamatukoguhoidja: Vaike Sild

Raamatukogu on avatud:
Kolmapäeval: 11 - 17
Neljapäeval: 11 - 17
Laupäeval: 11 - 17

 

VIHASOO RAAMATUKOGU

Aadress: Vihasoo küla (Vihasoo Lasteaed-Algkooli ühes hoones)
Telefon: 607 8571
E-post: vihasoo.raamatukogu@kuusalu.ee
Raamatukoguhoidja: Õie Alt

Raamatukogu on avatud:

Esmaspäev 8.30-18.00
Kolmapäev 8.30-17.30
Reede 8.30-14.30

 

VIINISTU RAAMATUKOGU

Alates 01. juunist on Viinistu filiaal suletud.

Aadress: Viinistu küla
Telefon: 522 6543
E-post: viinistu.raamatukogu@kuusalu.ee
Raamatukoguhoidja: Kaidi Kesküll 

Raamatukogu on avatud:
Neljapäeval: 11.30 - 17.00