Vallavolikogu koosseis

 

Enn Kirsman volikogu esimees 516 3476 enn@kirsman.ee  
Urmo Ristisaar volikogu aseesimees 5689 6080 urmss@hotmail.com  
Kaja Martinson *   5303 6942 kaja.martinson@gmail.com  
Margus Soom *   501 3363 margus@kiiumetall.ee  
Mart Reimann *   511 4099 mart@retked.ee  
Mait Kröönström   512 9082 mait@loksa.ee  
Ari Juhani Lehtonen *   525 3751 kustavi71@gmail.com  
Emil Rutiku   509 2990 emil.rutiku@gmail.com  
Andres Allmägi   517 6432 disainkivi@gmail.com  
Kunnar Vahtras   505 3679 starwood@hot.ee  
Asko Aug   513 9853 asko.aug@gmail.com  
Värner Lootsmann   509 4088 varner.lootsmann@gmail.com  
Marika Astor   5625 5529 astor@hot.ee  
Sulev Valdmaa   5551 4332 sulev@jti.ee  
Mart Sestverk *   5378 0097 martsestverk@hot.ee  
Küllike Enok   515 6075 enokk@hot.ee  
Raul Valgiste   513 6333 raul.valgiste@kuusalu.ee  
Ilvard Eeriksoo   5341 4786 ilvardeeriksoo@gmail.com  
Andres Kaarmann   511 2059 kaarmanna@gmail.com  

 

* - asendusliige

Ühinenud Kuusalu vallavolikogu kolmanda koosseisu esimesel istungil valiti volikogu esimeheks Enn Kirsman (Ühine Kodu) ning aseesimeheks Urmo Ristisaar (Reformierakond). Valimisliidu Ühine Kodu ja Eesti Reformierakonna KOALITSIOONILEPE