Fotokonkurss 2020 on lõppenud! Vaata tulemusi ja parimaid pilte SIIT.

Fotokonkursi tingimused

Alanud on fotode hindamine!

Konkursile saabus 111 pilti.

Hääletamine läheb lukku 20. septembri õhtul kell 20!

1) Hindamine on anonüümne, iga foto sai endale järjekorranumbri. Numbrid on antud selles järjekorras, nagu fotod konkursile saadeti.

2) Sotsiaalmeedia annab meie konkursil publikupreemia (100 eurot). Ehk siis selle saab pilt, mis saab kõige rohkem reaktsioone (arvesse lähevad lisaks „laikidele" ka muud reaktsioonid, nt südamed ja muu).

3) Kellel pole FB-s kontot, saab oma lemmiku valida ka meili teel. Pilte näeb nii Facebookis (https://www.facebook.com/media/set/?vanity=161786783965582&set=a.2204861389658101) kui ka Google Drive lingi kaudu (https://drive.google.com/drive/folders/1BUUbCgHAzBqgoWi3DwSavgojurRLotAR?usp=sharing). Selleks tuleb saata oma lemmikpildi number ere.uibo@kuusalu.ee. Üks inimene = üks hääl. Niimoodi saadud hääled lisame FB-s antud häältele juurde.

4) Lubatud ja väga soovitatav on jagada oma pilti, kogu albumit või kellegi teise ilusat pilti. Loomulikult pole koos jagamisega keelatud ka enda poolt hääletama kutsumine.

Pärast rahvahääletust hindab fotosid žürii. Auhinnasaajad kuulutame välja valla aastapäeva peol oktoobris Kolgaküla rahvamajas.

 

***

Ootame fotosid 6. septembrini aadressil ere.uibo@kuusalu.ee. Foto peab olema tehtud Kuusalu vallas, iga autor võib esitada kuni 3 pilti.

Koos pildiga tuleb saata autori nimi, kontaktandmed, foto tegemise koht, iseloomustav lause ja valida oma pildile kategooria:
1) "Lähme lendame" - õhust tehtud fotod
2) Loomad, linnud, putukad, imelised mutukad
3) "Veel on aega" - Veega seotud pildid
4) Valguses ja varjus
5) 2+2

7. septembril avaldame fotod Kuusalu valla FB-lehel, pilte saab hinnata 20. septembrini. Seejärel hindab fotosid žürii.
Nii rahva kui žürii lemmikutele on rahalised preemiad, mis antakse üle valla aastapäeva peol oktoobris.

Lisainfo: Ere Uibo, ere.uibo@kuusalu.ee, 526 8387.

 

Konkursile pildi saatmisega nõustub autor konkursi reeglitega:

FOTODE ESITAMINE:

  • Fotod esitatakse digitaalselt. Fotosid on lubatud töödelda. Igaüks võib esitada kuni 3 pilti.
  • Igal pildil on pealkiri, lisatud on andmed, kus (st seotus vallaga) ja millal on foto tehtud ning valida kategooria: 1) Droonifotod; 2) Loomad-linnud; 3) Vesi; 4) Valguses ja varjus; 5) 2+2. Iga autor võib kategooriat tõlgendada nagu soovib. Soovituslik on oma tööd ka mõne sõnaga iseloomustada. Lisada tuleb autori e-posti aadress ja/või telefoninumber. Foto ei tohiks olla vanem kui paar aastat.
  • Konkursile ei tohi esitada fotot, millega on autor varem Kuusalu valla fotokonkursil juba osalenud.
  • Foto autor ei pea olema Kuusalu valla elanik.

FOTODE KASUTAMINE:

• Fotograaf vastutab kõikide autoriõigustega seonduvate küsimuste kerkimisel.
• Fotograaf annab korraldajatele oma nõusoleku kasutada fotosid korraldajate soovide kohaselt, kui fotosid ei kasutata ärilistel eesmärkidel. Fotode autor nõustub oma fotode tasuta avaldamisega Kuusalu valla fotoalbumis, kalendris, kodulehel. Fotode kasutamisel mainitakse ära foto autor.

TULEMUS:

• Facebooki kasutajad saavad fotosid hinnata Facebookis 7.–20. septembrini 2020. Hindamine lõpeb 20. septembril kell 20.
• Žürii hindab töid 21.-27. septembrini 2020.
• Fotokonkurss lõpeb võidutööde autorite autasustamisega valla aastapäeval oktoobris 2020.

AUHINNAD:

• Peaauhind žürii hinnangul on 150 eurot
• Publikupreemia on 100 eurot
• Iga kategooria parim žürii hinnangul 5 x 50 eurot.