Fotokonkurss 2020 on lõppenud! Vaata tulemusi ja parimaid pilte SIIT.

2021 aasta fotokonkurss

Oodatakse 2021 aasta pilte!

Piltide saatmine läheb lukku 19.septembri õhtul kell 20.00, hääletamine toimub valla Facebooki lehel 20-26.sept. Selle hääletamise tulemusena valitakse välja Publikupreemia.

1) Hindamine on anonüümne, iga foto saab endale järjekorranumbri. Numbrid antakse selles järjekorras, nagu fotod konkursile saadeti.

2) Sotsiaalmeedia annab meie konkursil publikupreemia (100 eurot). Ehk siis selle saab pilt, mis saab kõige rohkem reaktsioone (arvesse lähevad lisaks „laikidele" ka muud reaktsioonid, nt südamed ja muu).

. 3) Pildid tuleb üles laadida valla facebooki vahelelele - Fotokonkurss või saata e-mailile: riho.roomus@kuusalu.

4) Hilisemal hindamisel tuleb meeldivale pildile panna postiivne märk (nt like) või saata oma lemmikpildi number riho.roomus@kuusalu.ee. Üks inimene = üks hääl. Niimoodi saadud hääled lisame FB-s antud häältele juurde.

4) Lubatud ja väga soovitatav on jagada oma pilti, kogu albumit või kellegi teise ilusat pilti. Loomulikult pole koos jagamisega keelatud ka enda poolt hääletama kutsumine.

Pärast rahvahääletust hindab fotosid žürii. Auhinnasaajad kuulutame välja valla aastapäeva peol oktoobris Kolgaküla rahvamajas.

P.s.  2020 aasta pilte näeb nii Facebookis (https://www.facebook.com/media/set/?vanity=161786783965582&set=a.2204861389658101) kui ka Google Drive lingi kaudu (https://drive.google.com/drive/folders/1BUUbCgHAzBqgoWi3DwSavgojurRLotAR?usp=sharing)

***

Ootame fotosid 19. septembrini valla Facebooki vahelehele või aadressil riho.roomus@kuusalu.ee.  Foto peab olema tehtud Kuusalu vallas, iga autor võib esitada kuni 3 pilti.

Koos pildiga tuleb saata autori nimi, kontaktandmed, foto tegemise koht, iseloomustav lause ja valida oma pildile kategooria:
1) Kuusalu kandi inimesed
2) Tuttav ja alati armas Kuusalu vald
3) Viguriga loodus
4) Pilvepiirilt vaadates (ootame kõrgustest tehtud pilte, sh droonifotosid)
5) Minu lemmik (ootame vaid kuni 15-aastaste (k.a.) laste tehtud fotosid

20. septembril avaldame fotod Kuusalu valla FB-lehel, pilte saab hinnata 26. septembrini. Seejärel hindab fotosid žürii.
Nii rahva kui žürii lemmikutele on rahalised preemiad, mis antakse üle valla aastapäeva peol oktoobris.

Lisainfo: Riho Rõõmus, riho.roomus@kuusalu.ee, 50 88577.

 

Konkursile pildi saatmisega nõustub autor konkursi reeglitega:

FOTODE ESITAMINE:

  • Fotod esitatakse digitaalselt. Fotosid on lubatud töödelda. Igaüks võib esitada kuni 3 pilti.
  • Igal pildil on pealkiri, lisatud on andmed, kus (st seotus vallaga) ja millal on foto tehtud ning valida kategooria: 1) Droonifotod; 2) Loomad-linnud; 3) Vesi; 4) Valguses ja varjus; 5) 2+2. Iga autor võib kategooriat tõlgendada nagu soovib. Soovituslik on oma tööd ka mõne sõnaga iseloomustada. Lisada tuleb autori e-posti aadress ja/või telefoninumber. Foto ei tohiks olla vanem kui paar aastat.
  • Konkursile ei tohi esitada fotot, millega on autor varem Kuusalu valla fotokonkursil juba osalenud.
  • Foto autor ei pea olema Kuusalu valla elanik.

FOTODE KASUTAMINE:

• Fotograaf vastutab kõikide autoriõigustega seonduvate küsimuste kerkimisel.
• Fotograaf annab korraldajatele oma nõusoleku kasutada fotosid korraldajate soovide kohaselt, kui fotosid ei kasutata ärilistel eesmärkidel. Fotode autor nõustub oma fotode tasuta avaldamisega Kuusalu valla fotoalbumis, kalendris, kodulehel. Fotode kasutamisel mainitakse ära foto autor.

TULEMUS:

• Facebooki kasutajad saavad fotosid hinnata Facebookis 20-26.septembrini 2021. Hindamine lõpeb 26. septembril kell 23.59.
• Žürii hindab töid 21.-27. septembrini 2020.
• Fotokonkurss lõpeb võidutööde autorite autasustamisega valla aastapäeval oktoobris 2021.

AUHINNAD:

• Peaauhind žürii hinnangul on 150 eurot
• Publikupreemia on 100 eurot
• Iga kategooria parim žürii hinnangul 5 x 50 eurot.