Uudised ja teated

« Tagasi

Avalike ürituste korraldamisest suvel Kuusalu vallas

Hea ürituse korraldaja!

Saabuv suvi ning piirangute leevenemine on pannud paljusid korraldajaid plaane ümber hindama ja tegema, samas sünnitanud palju uusi ja põnevaid ideid.
Elame teile kõigile väga kaasa, oleme abiks nõu ja jõuga.

Tuletame meelde, et Kuusalu vallas kehtib "Kuusalu valla avaliku ürituse korraldamise eeskiri" ning vallavalitsusele tuleb esitada avaliku ürituse loa taotlus. Eeskiri ja taotlusvorm asuvad siin: https://www.kuusalu.ee/eeskirjad-ja-korrad2
Kui taotlus koos vajalike andmetega on esitatud, väljastab Kuusalu vallavalitsus oma istungil loa.
Et kõik oleks korrektne, soovitame loa taotluse esitada vähemalt kaks nädalat enne kavandatavat üritust, kuna asjaajamine võib võtta planeeritust kauem - näiteks lahtise tule, pürotehnika kasutamise ning alkoholi müügi puhul on vaja kindlasti kooskõlastust ka PPA-lt ja Põhja Päästekeskuselt.
Suvel toimub vallavalitsuse istungeid, kus lubasid väljastatakse, harvem. Seega tuleks kõigil suveürituste korraldajatel loataotluse teele panna hiljemalt 28. juunil, sest viimane vallavalitsuse istung enne suvepuhkust on praeguse seisuga planeeritud 2. juuliks.

Kui plaanid paika loksunud ning loaga korras või korda saamas, andke meile kindlasti ka märku, et lisaksime ürituse https://mistoimub.kuusalu.ee kalendrisse.

Meeleolukat suve!