Uudised ja teated

« Tagasi

Kuusalu valla uueks vallavanemaks valiti Terje Kraanvelt

Täna, 4. novembri hommikul toimunud vallavolikogu istungil valis volikogu ühehäälselt ehk 19 poolthäälega uueks vallavanemaks Terje Kraanvelti.
Terje Kraanvelt: „Tänan volikogu usalduse eest. On suur au, aga eelkõige tunnen äärmiselt suurt vastutust ja kohustust teha oma tööd parimal võimalikul moel, arvestades kõigi vallaelanike huve ja vajadusi. Luban olla lugupidav ja avatud kõikide ettepanekute suhtes ja loodan üksnes heale ja mõistvale koostööle."
Terje Kraanvelt on lõpetanud Kuusalu keskkooli. Kutse- ja kõrghariduse saanud Tallinna Pedagoogilisest Seminarist, Tallinna Ülikoolist, Akadeemia Nordist ja Räpina aianduskoolist. Töötanud Saku keskkoolis ja Kuusalu keskkoolis õpetajana, Estonian Airis stjuardessina, juhtinud Valkla hooldekodu ning viimati oli 13 aastat Iru hooldekodu direktor.
Ta on kuulunud Kuusalu vallavolikogusse, juhtinud sotsiaalkomisjoni ning teda on tunnustatud Harjumaa teenetemärgiga.
Senise vallavanema Urmas Kirtsi viimane tööpäev oli 3. novembril ning peagi asub ta uuele tööle põllumajandus- ja toiduameti direktorina.
Vallavanema palk ei muutnud, töötasu on ka uuel vallavanemal 2900 eurot kuus.
Ei muutunud ka vallavalitsuse koosseis (Terje Kraanvelt, Hilleri Treisalt, Mart Laanpere, Kaupo Parve, Jaanus Hein, Ranno Pool).

Vaata ka Kuusalu Kroonika videot: Intervjuu viimast päeva ametis olnud Kuusalu vallavanemaga (filmitud 03.11.2020).

Terje Kraanvelt