Uudised ja teated

« Tagasi

Rohetehnoloogiaalane toetus kahele sihtrühmale

Keskkonnainvesteeringute Keskus avas toetuse ettevõtete arenguprogrammide korraldajatele ja haridusasutustele rohetehnoloogiaalaste algatuste loomiseks ja teadlikkuse suurendamiseks.  Alanud on registreerimine 13. mail toimuvatele infopäevadele.

Häkatonide, ideekonkurside, ärikiirendite korraldamine ja mentorlus. Taotlema oodatakse ettevõtete arenguprogrammide korraldajaid. Infopäev algab kell 12. Info  ja registreerimine infopäevale asuvad siin: Rohetehnoloogia ettevõtluse arendamise programm

Õpilaste rohetehnoloogia teadlikkuse suurendamise projektid. Taotlema oodatakse koole, huvikoole ja keskkonnahariduskeskuseid või mittetulundusühinguid, kes tegelevad õpilaste teadlikkuse suurendamisega rohetehnoloogia valdkonnas. Infopäev algab kell 15. Info ja registreerimine infopäevale asuvad siin: Õpilaste rohetehnoloogia teadlikkuse suurendamine

Ettevõtete arendamise programmide taotlusvooru eelarve on 246 000 eurot ja toetusmäär 90%. Õpilaste rohetehnoloogiaalaste projektide taotlusvooru eelarve on 123 000 eurot ja toetusmäär 95%. Taotluste esitamise tähtaeg on 5. juuli.

Toetusraha pärineb Euroopa Liidu heitkogustega kauplemissüsteemi vahenditest ja toetuse töötas välja Keskkonnaministeerium.