Uudised ja teated

« Tagasi

Salmistu sadamat hakkab opereerima OÜ Rasta Music

Salmistu sadama kinnistu hoonestusõiguse ja väikesadama operaatori leidmiseks korraldatud konkursile laekus neli pakkumist. Hindamiskomisjon valis hindamiskriteeriumite alusel võitjaks OÜ Rasta Music pakkumise.
Kuusalu vallavalitsus kinnitas tulemuse 14. aprillil ning vallavolikogu andis nõusoleku täna, 20. aprillil. Järgmine samm on võitjaga lepingu sõlmimine.
Komisjoni sõnul on OÜ Rasta Music tegevuskava hästi läbi mõeldud, arvestatud kohaliku kogukonna soovidega. Vastavalt tegevuskavale ehitatakse sadamasse kahekorruseline sadamahoone, kuhu tehakse administratiivruumid, saunakompleks, majutus ja restoran. Ruumid jäävad ka noortespordiga tegelevatele klubidele ja vabatahtlikele merepäästajatele. Sadama territooriumile on planeeritud ka talisuplusala.
OÜ Rasta Music kuulub vendadele Stig ja Silver Rästale, kes on Salmistu külaga tihedalt seotud – nad on alates lapsepõlvest Salmistul suvitanud ning Silver Rästa koos elukaaslase Mari Teppoga on ellu kutsunud populaarsed Salmistu suvekontserdid.
Ettevõte lubab teha tihedat koostööd ka Salmistu külaseltsiga.

Vaata ka: https://www.kuusalu.ee/salmistu-sadam