Uudised ja teated

« Tagasi

Koolitus-nõustamisseeria "Tark lapsevanem"

Seoses valitsuse kehtestatud COVID-19 piirangutega Harjumaal lükkub lapsevanematele suunatud enesearengugrupp edasi. Kohtume esimest korda 13.02! Muud kohtumiste kuupäevad jäävad paika ning lisandub kohtumine juuni alguses, 06.06.

Jätkub koolitus-nõustamisseeria

TARK LAPSEVANEM

Kuusalu valla lapsevanematele, kes

  • väärtustavad häid peresuhteid;
  • soovivad teadlikumalt toetada oma lapse arengut enesekindlaks täiskasvanuks kujunemisel;
  • tahavad osata toime tulla keeruliste suhteolukordadega.
Kevadpoolaastal olete oodatud osalema
ENESEARENGUGRUPPI

Enesearengugruppi on oodatud lapsevanemad, kes on läbinud Gordoni perekooli, aga samuti uued grupiliikmed.

Enesearengugrupis kasutatakse erinevaid grupinõustamise meetodeid eesmärgiga toetada lapsevanemat eluga igakülgselt paremini toime tulema, leidma keerulistes suhteolukordades toimivamaid lahendusi. Loome turvalise ja avatud õhkkonna, kus kõigil grupiliikmetel on võimalus aktiivselt osaleda. Oluline on grupikaaslaste omavaheline suhtlemine ja kogemustele tugineva info jagamine.

Kohtumiste täpsed teemad valime vastavalt kokku tulnud grupi vajadustele.

Kestus: laupäeviti 5x6 akadeemilist tundi (kell 10-15) 1x kuus
Toimumisajad: 13.02, 20.03, 17.04, 15.05, 06.06.2021
Toimumiskoht: Kuusalu rahvamaja II korruse saal
Grupi suurus: kuni 16 lapsevanemat

Osalemine tasuta. Igaüks saab panustada ühise kohvilaua katmisse.

Enesearengugruppi juhivad:
Ene Velström - suhtlemistreener, koolitaja, grupiterapeut (psühhodraama TEP Trainer-Educator-Practitioner in Psychodrama, Sociometry and Group Psychotherpy ), üle 20-aastase kogemusega täiskasvanute koolitaja, kogenud grupi- ja individuaalsupervisioonide ning nõustamiste läbiviija. Ene on ka abikaasa, ema, vanaema, tütar.

Mihkel Velström- psühholoog, lõpetanud andragoogika kõrvaleriala, psühhodraama grupijuht, viinud viimase kaheksa aasta jooksul läbi täiskasvanute koolitusi, nõustamisi ja supervisioone ning neli aastat tegutsenud erivajadustega laste tugiisikuna. Mihkel on ka abikaasa, isa, poeg, lapselaps.

Ootame koolitusel osalemise sooviavaldusi 10. jaanuarini aadressil annika.agu-aasrand@kuusalu.ee Täpsem info Annika Agu-Aasrand tel 56 461 772.