Uudised ja teated

« Tagasi

Kuusalu valla kriisiinfo 17. märtsi seisuga

‼️Kuusalu valla kriisiinfo 17. märtsi seisuga.

Mida on uut võrreldes eilsega:

❗️Hommikul toimus videokonverents haridusjuhtidega. Koduõpe on toonud koolidesse palju küsimusi, kuid olukord on rahulik. Esineb tõrkeid e-kooli töös. Õpetajad, õpilased ja lapsed on olnud väga tublid ning lähenenud õppetööle loovalt. Koolid on koostanud koduõppe juhendeid ja soovitusi, mida tasub lugeda koolide kodulehekülgedelt.

❗️Alates tänasest on suletud Kolga ja Vihasoo lasteaed, kuna kõik lapsevanemad on andnud märku, et nad saavad lapse koju jätta. Kui tekib vajadus, saab uksed taas avada. Küsimusi on tekitanud lasteaia kohatasu kriisiperioodil - vallavalitsuse seisukoht on, et kriisiolukorras, kus last lasteaeda ei tooda, pole mõistlik kohatasu küsida.

❗️ Vastavalt vallavanema käskkirjale on piiratud allasutuste kulutusi, säilinud on ainult personalikulud ning hädavajalikud majandamiskulud.

❗️Vallavalitsusel ega tervisekeskusel pole ametlikku infot, et Kuusalu vallas oleks keegi koroonaviirusesse nakatunu. Samas on riik otsustanud nüüdsest testida ainult riskigruppidesse kuuluvaid isikuid.

❗️Vallavalitsus annab loa, et reedel, 20. märtsil kell 10-13.30 tuleb Kuusalu rahvamajas erakorraline doonoripäev.

❗️Kolmapäeval, 18. märtsil jõuab Kuusalu valla kõikidesse postkastidesse Sõnumitooja, kus on põhjalik kriisiinfo.

❗️Täna hommikul pidas kriisikomisjon videokoosolekut. Komisjoni koosseisu on uuendatud. Uus koosseisus on Urmas Kirtsi, Värner Lootsmann, Kaupo Parve, Jaanus Hein, Hilleri Treisalt, Mart Laanpere, Priit Tammets, Ingeldrin Aug, Susanna Kari, Kalev Kuuspalu. Komisjoni uus kohtumine on neljapäeval.

❗️Loe lisaks ja täpsemalt Kuusalu valla kriisiinfost: https://www.kuusalu.ee/kriisiinfo