Uudised ja teated

« Tagasi

Õnnitleme tänavusi parimaid laululapsi

Kuusalu valla laululaps 2020 lauluvõistlus toimus 1. novembril Kuusalu rahvamajas.

Võistlusel osalesid 26 solisti erinevates vanusegruppides.
Lauluvõistlust hindas kolmeliikmeline žürii koosseisus Maris Aljaste, Kristiina Rebane, Rein T. Rebane.

3-4aastaste vanusegrupis oli 1 osaleja, Melinda Edala. Tema juhendaja Tiivi Edala. Žürii tunnustas laululast tänukirjaga vapra esituse eest, kohta välja ei antud.
5-6aastaste vanusegrupis oli 2 võistlejat: Lenne Laur, tema muusikaõpetaja on Külli-Katri Esken, ja Carl-Marten Meigas, tema muusikaõpetaja on Elve Erm Kullo Huvikoolist. Žürii otsusega jäid nad võrdselt jagama I-II kohta ja mõlemad solistid lähevad Kuusalu valda esindama Harjumaa lauluvõistlusele.
7-9aastaste vanusegrupis oli osalejaid 8. Esimese koha sai Gerda Karolin Kriis, teise koha Miina Luhakivi, nemad lähevad edasi Harjumaa laululapse võistlusele. Žürii andis välja selles vanusegrupis kaks kolmandat kohta, mille said Marliis Kosemets ja Adeele Braun. Kõigi juhendaja on Külli-Katri Esken.
10-12aastaste vanusegrupis oli osalejaid 8. Esimese koha sai Heidi Kivi, teise koha Miia Tomson, nemad said edasipääsu Harjumaa laululapse võistlusele, kolmanda koha sai Karolin Adler. Nende muusikaõpetaja on Külli-Katri Esken.
13-15aastaseid soliste oli 4. Esikoha sai Sofia Rutiku, teise koha Lisette Moks ja kolmanda koha Sandra-Liis Liitvee. Sofia ja Lisette esindavad Kuusalu valda Harjumaa lauluvõistlusel. Kõigi juhendajaks on Külli-Katri Esken
16-18(19) vanusegrupis oli 3 osalejat. Esikoha sai Oskar Paiste, teise koha Kerttu Saagpakk. Nemad pääsevad edasi Harjumaa laululapse võistlusele. Nende lauluõpetaja on Heli Karu. Kolmanda koha sai Annabel Almet, lauluõpetaja Külli-Katri Esken.

Lauluvõistlus "Harjumaa laululaps 2020" toimub 6. ja 7. novembril Keila Kultuurikeskuses.

Lauluvõistluse korraldas Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ Kuusalu valla tellitud konkursiüritusena.