Uudised ja teated

« Tagasi

Spordiklubide esitatud andmete kontrollimisest

Vastavalt Kuusalu vallavalitsuse 20.02.2020 korraldusele teostab vallavalitsuse moodustatud töörühm kontrolli vallalt toetust taotlevate spordiklubide esitatud andmete üle. Vallavalitsusele on jõudnud informatsioon, et puudusi võib esineda treeningrühmade nimekirjades, millesse võib olla esitatud rohkem treeningutes osalejaid, kui tegelikult treeningutel osaleb. Lisaks seatakse kahtluse alla, et lapsevanemad ei ole teadlikud lapse lisamisest treeningu nimekirja.

Spordiklubide toetussumma kujuneb treeningrühmade arvu, nende suuruse ning treeningkoormuse järgi.

Rahastustaotluse 2020. aastaks on vallale esitanud Kuusalu Tenniseklubi, karateklubi IVL, Kuusalu Karate Kool, Keila Swimclub/Indrek Sei Ujumiskool, Kuusalu Spordiklubi, Kuusalu Rahvasport, Kuusalu Rattaklubi, Kuusalu jalgpalliklubi Kalev, Hara Seilamise Selts.

Spordiklubid esitasid vallale treeningrühmades osalevate laste nimekirjad, vallavalitsus sai kontaktandmed rahvastikuregistrist lapse nime ja isikukoodi põhjal. Kasutame andmeid avaliku ülesande täitmise ning ainult spordiklubide esitatud andmete kontrollimise eesmärgil.

Palume kõigil, kes teavad, et nende laps osaleb ülalnimetatud spordiklubi trennides, kuid pole töörühmalt kirja saanud, võtta meiega ühendust! Teie kinnitus on väga oluline reaalse olukorra välja selgitamiseks ning ausa rahastamise tagamiseks.

Lisainfo:

Kuusalu valla jurist-järelevalveametnik Jaan Varter, jaan.varter@kuusalu.ee

Kuusalu valla kommunikatsioonispetsialist Ere Uibo, ere.uibo@kuusalu.ee

Kuusalu valla kantseleispetsialist Veronika Laende, veronika.laende@kuusalu.ee