Uudised ja teated

« Tagasi

Kuusalu postkontor ajutiselt suletud

Omniva teade Kuusalu vallavalitsusele:

Kuusalu postkontoris alustab uus töötaja ning postkontori lahtiolekuaegades lisandub veel üks päev, mil postkontor on avatud ka õhtul. Kuna uus töötaja läbib koolituse Loksal sealsete kogenud kolleegide kõrval, on Kuusalu postkontor väljaõppeperioodil ajutiselt suletud ajavahemikul 7.-27. jaanuar.

Ajutine sulgemine on seotud sellega, et Kuusalu postkontori senised töötajad otsustasid jääda pensionile ja uue töötaja värbamine võttis oodatust rohkem aega. Seetõttu ei saanud uut töötajat koolitada Kuusalu kolleegide kõrval ning ta läbib iseseisvaks tööleasumiseks vajaliku koolituse Loksa postkontoris. 

Täname Kuusalu postkontori seniseid tublisid töötajaid Evi Heinlot ja Natalja Raudseppa ning soovime rõõmsaid ja edukaid tööpäevi 28. jaanuarist alustavale Kersti Nurgesele!

Alates 28. jaanuarist on postkontor klientidele avatud ka uutel aegadel. Arvestades klientide soove tuleb juurde veel üks päev, kus postkontor on avatud õhtul kuni kell 18, senise kolmapäeva kõrval saab õhtuti postkontorisse minna ka esmaspäeval. Selle võrra palume varahommikustel külastajatel arvestada, et esmaspäeviti on postkontor nüüd avatud hilisemal kellaajal. Esmaspäevahommikusi külastajaid oli ka kõige vähem, mistõttu saigi suurim muutus tehtud just esmaspäeva lahtiolekuaegades.

E, K kell 12:00-18:00 ja T, N, R kella 8.00-13:00; L ja P suletud.

Varasemad lahtiolekuajad olid E, T, N, R kell 8.00-15:00 ja K kell 10:00-18:00; L, P suletud

Postkontori ajutise sulgemise ajal on teenus Kuusalu elanikele kättesaadav kirjakandja kaudu.

Kuna paljudele klientidele sobib paki kättesaamiseks ka pakiautomaat, suuname saadetisi ka Kuusalu pakiautomaati.

Kuusalu  teeninduspiikonna kõik saadetised, mida on võimalik pakiautomaati panna, suuname pakiautomaati. Need saadetised, mida ei saa pakiautomaati panna (ei sobi mõõtudelt, on tähtsaadetised jne) suuname väljastamiseks kirjakandjaga. Kui kirjakandjaga väljastamine ei õnnestu, alles siis suuname need väljastamiseks Loksa postkontorisse.

Kui klient ei saa Loksale oma saadetisele järele minna, on tal võimlik helistada Omniva kliendiinfosse numbril 661 6616 või kirjutades info@omniva.ee ja tellida kirjakandja koju.

Ühtlasi tuletame meelde, et postiteenuse kirjakandjaga koju tellimise võimalus on kõikidel, kes elavad postkontorist kaugemal kui 5 km. Kirjakandja kojutellimine  on tasuta, maksta tuleb ainult soovitud kauba või teenuse eest samamoodi kui postkontoris.

Lisainfo: Omniva piirkonnajuht Kersti Kustavus (5089 733; kersti.kustavus@omniva.ee).