Uudised ja teated

« Tagasi

Kuusalu valla kriisiinfo 23. märtsi seisuga

‼️Kuusalu valla kriisiinfo 23. märtsi seisuga.

❗️Kuusalu vallas on vallavalitsuse info kohaselt üks koroonaviiruse diagnoosiga inimene, kes on kodus karantiinis ning arstiga ühenduses. Palume olla äärmiselt ettevaatlikud ning liikuda väljas ainult hädavajadusel. Me ei tea, millised on haiguse tüsistused edaspidi ka neil, kes praegu haiguse kergemalt läbi põevad. Lisaks ei pruugi kõigil avalduda tõsised sümptomid ning puutudes kokku kümnete kergete sümptomitega isikuga, on nakatumise tõenäosus samuti olemas.

❗️Kuusalu vallamaja töötajad on ka käesoleval nädalal kodukontoris kaugtööl. Ühendust saab telefoni või e-posti teel. Paberdokumente ja -avaldusi saab jätta vallamaja peauksest vasakule jäävasse postkasti. Kuusalu valla kriisitelefoni number on 5300 4752, töötab ka vallavalitsuse tavapärane üldnumber 606 6370.

❗️Palume avalikke mänguväljakuid viiruseperioodil mitte kasutada. Vallavalitsus tõmbab mänguväljakutele ümber hoiatuslindi ning paigaldab sildi. Õues vaba aja veetmisel soovitame hoida distantsi ning olla koos pere, mitte sõpradega, ainult nii kaitseme ennast ning endast nõrgemaid!

❗️Vallavalitsus on kogunud infot isikutest, kes vajavad toiduabi, toidukaupade või ravimite kättesaamiseks. 65+ vallaelanike nimekiri vaadatakse ükshaaval läbi. Endiselt võib abivajajast teada anda alvi.karp@kuusalu.ee või 5196 8482. Sotsiaalkindlustusametist oleme tellinud üksi elavate eakate nimekirja.

❗️Koolitoidust: kui teie laps vajab koolilõuna toidupakki (makaronid, juust, leib, puuviljad, juurviljad, piim, lihakonserv, hapukoor, või, riis), ootame registreerumist https://docs.google.com/…/1FAIpQLScRJweNfTVKAAmRo…/viewform… kaudu või telefonil 5757 0906. Toidupakk on ühe lapse kohta kaheks nädalaks. Toidupaki kättetoimetamiseks võtame teiega ühendust. Loksa kooli õpilased saavad samasuguse toidupaki Loksa linnavalitsuse kaudu.

❗️Kuusalu lasteaias on täna 3 last, Kiius 5. Kolga on veel täna suletud, kuid homseks on oodata mõnda last. Lapsevanematel on keeruline prognoosida, millal tuleb vajadus laps lasteaeda tuua. Kõik meie lasteaiad on valmis lapsi vastu võtma, kuid palume tungivalt lapsevanematel lapsi lasteaedadesse mitte tuua.

❗️Reedel, 20. märtsil oli Kuusalu vallamajas erakorraline doonoripäev, milleks oli peaministri ja Kuusalu vallavalitsuse eriluba. Verd käisid andmas 43 inimest, mis on Kuusalu doonoripäevade rekord. Suur tänu teile!

❗️Kuusalu valla kriisiinfo: https://www.kuusalu.ee/kriisiinfo