Uudised ja teated

« Tagasi

Kuusalu valla turismi- ja ettevõtluskoordinaatorina alustas tööd Aile Pilberg

Tere tulemast Kuusalu vallavalitsuse meeskonda, AILE PILBERG!
Alates esmaspäevast, 15. oktoobrist on Kuusalu valla ettevõtlus- ja turismikoordinaator Aile Pilberg, kes elab Pudisoo külas. Ta sai kõrghariduse Tartu Ülikooli matemaatikateaduskonnas ja läbis Estonian Business Schoolis tippjuhtidele mõeldud strateegilise juhtimise 2-aastase programmi (Executive MBA). Lisaks pedagoogilisele tööle on ta juhtinud ehitusettevõtet, personali ja loonud toimivaid ning unikaalseid ärimudeleid majutus- ja toitlustussektoris. Viimati on ta tegutsenud koolitaja, mentori ja lahenduskeskse coachina.
Aile Pilberg: „Uuenduste ja muudatuste ellu viimine on vesi minu veskile. Mulle meeldib olla pidevas arengus ning tänapäevases keskkonnas. See töö on suurepärane väljakutse, kus kahtlemata saan rakendada oma teadmisi ja kogemusi."
Turismi- ja ettevõtluskoordinaatori ametikohta pole Kuusalu vallas seni olnud, koht loodi uues struktuuris. Koordinaator hakkab vallas tegelema turismi-, turundus- ja ettevõtlusvaldkonnaga ning rahvusvaheliste ja siseriiklike projektitaotlustega.

Koduvalla arengusse on Aile panustanud ka Kolga mõisa Capra restorani käivitaja ja direktorina ning Raudsilla matkakompleksi juhina.