Uudised ja teated

« Tagasi

Vallavalitsus tänab vabaühenduste ümarlaua korraldajaid

Vaata Raul Valgiste tehtud videot SIIT.

Teisipäeva, 19. novembri õhtul kogunesid Kuusalu rahvamajas valla vabaühenduste esindajad, vallavalitsuse ja volikogu liikmed ning teised huvilised. Ümarlaua kutsusid kokku MTÜ Kolgaküla Selts tegevjuht Kaisa Linno ja MTÜ Veljo Tormise Kultuuriselts tegevjuht Ulvi Rand.
Vallavalitsus tänab korraldajaid asjaliku arutelu tekitamise ning informatiivse ülevaate eest. Kuusalu vald paistab silma nii MTÜde arvu kui ka selle poolest, kui suuri summasid on MTÜd valda projektitoetustena toonud.
Kohtumisi vabaühenduste esindajatega tuleb kindlasti jätkata. Järgmisel aastal plaanib vallavalitsus üle vaadata kõik vabaühenduste tegevust puudutavad korrad ning ootab vabaühenduste kaasabi selleks, et muuta korrad paremaks ja põhjalikumaks.
Vabaühenduste esmane tugi vallamajas on vabategevuste koordinaator Heli Gescheimer, info levitamise osas tuleks pöörduda kommunikatsioonispetsialisti Ere Uibo poole ning IT küsimustes (sh uue, atraktiivse ja turvalise sündmustekalendri loomise osas) oskab nõu anda IKT-spetsialist Silver Liiv. Sündmuste turundamisele aitab kaasa turismi- ja ettevõtluskoordinaator Aile Pilberg, vallavara halduse ja hooldusega tegeleb haldur Peeter Solman. Kõikide spetsialistide kontaktid leiab valla kodulehelt.
19. novembri koosoleku filmis kolme kaameraga üles videokroonik Raul Valgiste.