Vallaametnikud töötavad kuni 29.01.2021 kaugtööl kodukontorites. Kontaktid leiad SIIT.

Kuusalu vallavalitsuse teenistujate koosseis

HARIDUS- ja SOTSIAALTEENISTUS
Nimi Amet Kabinet E-post Telefon
Anu Kirsman Juhtiv haridusspetsialist 114 anu.kirsman@kuusalu.ee 6066383
57570906
Alvi Karp

Juhtiv hoolekandespetsialist

115 alvi.karp@kuusalu.ee

 606 6382

51968482

Ene Rebane Hoolekande sekretär 115 ene.rebane@kuusalu.ee 6066378
Aigi Reinomägi   Hoolekandespetsialist 115 aigi.reinomagi@kuusalu.ee

6066381

51914206

Kristiina-Raivi Vilepaju

Hoolekandespetsialist

116 kristiina-raivi.vilepaju@kuusalu.ee

6150504

53052804

Helle Soots

Lastekaitsespetsialist

116 helle.soots@kuusalu.ee

6066380

503 0833

Kalli-Marion Sass Perede tugiisik 116 kalli-marion.sass@kuusalu.ee  
Pilvi Lõhelaid Hoolekandetöötaja      
Rutt Hirvo Hoolekandetöötaja      
Ene Vagiström Hoolekandetöötaja      
Margit Kruusakivi Hoolekandetöötaja