Kriisiinfo

 Põhja Päästekeskus edastab igal hommikul vallavalitsusele info, kui palju on Kuusalu vallas nakatunuid lisandunud viimase 24 tunniga. Info alus on nakatunu elukoht rahvastikuregistri järgi.
Iga ööpäevaga lisandub ka Kuusalu valda keskmiselt 1-3 nakatunut. Täpne statistika saabub meile Põhja Päästekeskusest märkega "asutusesiseseks kasutamiseks".
Palume hoida ennast ja oma lähedasi ning järgida Terviseameti soovitusi.
 Valla kriisikomisjoni koosseis: Terje Kraanvelt (tel 511 8956), Värner Lootsmann, Hilleri Treisalt, Ranno Pool, Kaupo Parve, Mart Laanpere, Jaanus Hein, Priit Tammets, Ingeldrin Aug, Susanna Kari, Kalev Kuuspalu, Mait Kröönström.

ÜLDINFO

 • Kuusalu keskkool pakub õpilastele distantsõppe ajaks koolilõuna toidupakki. Tähtaeg 22. nov kell 17. Soovijaid oli üle 370.
 • Kuusalu vallavalitsus on kaugtööl kuni 04.12, vallamaja on suletud. KONTAKTID
 • Loksa teeninduspunkt on suletud kuni 4. detsembrini (kaasa arvatud)
 • Kuusalu keskkool on kuni 2. dets (k.a) distantsõppel.
 • Valla teised koolid on õppetööks avatud, töötavad ka valla kõik lasteaiad.
 • Huvitegevus on peatatud kõikide Kuusalu valla haridusasutuste siseruumides, sh Kuusalu spordikeskuses, kuni 2. dets (k.a) – nii täiskasvanud kui lapsed
 • Hugo Lepnurme Kuusalu Kunstide Kool on kuni 2. dets (k.a) distantsõppel
 • Kuusalu noortekeskus jätkab tegevust kuni 2. dets (k.a) distantsil
 • Kriisikomisjon hakkab kogunema vajaduspõhiselt, aga kindlasti neljapäeviti kell 13
 • Kõikvõimaliku huvitegevuse kohta Harju- ja Ida-Virumaal kehtib grupi suuruse piirang 10 inimest alates teisipäevast, 24. novembrist. Reegel ei kohaldu spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele ja poolprofessionaalsele sporditegevusele, sealhulgas noortespordi korral nendele sportlastele ja võistkondadele, kes osalevad spordialaliidu korraldatavatel Eesti tiitlivõistlustel.
  Lisainfo kultuuriministeeriumi kodulehel.

KRIISIKOMISJONI PROTOKOLLID (sügis 2020, varasemad leiab valla dokumendiregistrist)

HARIDUS

 • Kuusalu keskkooli info 25.11.2020:
  Oleme praeguseks olnud distantsõppel neli päeva ning see on andnud meile piisavalt aega, et kaardistada koolis olukord seoses koroonaviirusega. Koostöös Terviseametiga toimus esmaspäeval, 23.11 koolitöötajate koroonaviiruse testimine. Testimas käisid ilma haigusnähtudeta töötajad, kes ei ole hetkel eneseisolatsioonis.
  Kahjuks avastati töötajate seas mitu COVID-19 positiivset, mis kinnitas meile, et viiruse leviku peatamiseks on distantsõppe jätkamine vajalik. Praegu on tuvastatud viirus seitsmel töötajal ning eneseisolatsiooni on määratud kuue klassi õpilased.
  Lisaks nakatunutele on rohkem kui 30 koolitöötajat eneseisolatsioonis, kellest paljud lähevad testima selle nädala lõpus.
  Enamike õpilaste ja töötajate eneseisolatsiooni periood lõppeb 02.12, seega võime praegu loota, et 03.12 on põhikooli 1.-9. klassi õpilased taas kooli oodatud.
  Palun kõikidel koolipere liikmetel hoolikalt jälgida oma tervist ning vähimagi haigusnähu puhul võtke ühendust oma perearstiga.
  Püsime terved!
  Kristi Tarik
  Täpsem ja uuenev info kooli kodulehel.
   
 • Kolga kooli info 19.11.2020:
  Alates tänasest kuni 2. detsembrini (kaasa arvatud) jääb ära kõik Kuusalu vallas toimuv huvitegevus, sh huvikoolide tegevus, seega ei toimu ka ühtegi huviringi Kolga Koolis.
  Alates 20.11 väljuvad kõik koolibussid E-R kuni 2. detsembrini (kaasa arvatud) 14.20 ning oodet ei pakuta. Koolipäev on korraldatud nii, et kõikidel klassidel on tunnid selleks ajaks lõppenud. NB! Õpilased kannavad õppetarbeid kaasas ja ei jäta neid kooli.
  Täpsem ja uuenev info kooli kodulehel.
   
 • Vihasoo lasteaia-algkooli info
  Kooli kodulehekülg.