Kriisiinfo

 Valla kriisikomisjoni koosseis:
Terje Kraanvelt (komisjoni esimees): terje.kraanvelt@kuusalu.ee; 511 8956
Kaupo Parve: kaupo.parve@gmail.com; 510 3992
Sander Valdmaa: sander.valdmaa@gmail.com; 5349 0807
Ranno Pool: ranno@mail.com; 5649 4882
Mart Laanpere: mart.laanpere@kuusalu.ee; 527 8437
Mait Kröönström: mait.kroonstrom@gmail.com; 512 9082
Madis Praks: madis.praks@kuusalu.ee; 5330 7301
Peeter Narusk: peeter.narusk@kuusalu.ee; 5886 3747

Kriisikomisjoni protokolle näeb valla dokumendiregistrist.

Lugemismaterjali: kriisiks valmistumise meelespea

Üle-eestiline kriisiinfo lehekülg: https://kriis.ee/

 

Ukraina sõja põgenikekriis

Ukraina sõja põgenikekriisi info leiab https://www.kuusalu.ee/ukraina-heaks

 

Koroonakriis

 Ette registreerides saab vaktsineerida oma perearsti juures, haiglates, erakliinikute vaktsineerimispunktides ja apteekides.
Lisainfo veebilehel https://vaktsineeri.ee/kolmegaonkindlam/

Värskeim ja täpseim info koroonaviirusega seotust asub valitsuse kommunikatsioonibüroo lehel www.kriis.ee.

PSÜHHOLOOGILINE TUGI

  • Elu kriisiolukorras võib olla keeruline, sest igapäevarutiin on tugevalt häiritud. Palun ära jää murega üksi, psühholoogilist tuge koordineerib Kuusalu Hariduse Tugikeskuse psühholoog Annika Agu-Aasrand. Kontakt: e-post: annika.agu-aasrand@kuusalu.ee, tel: 56461772