KUUSALU VALLAVALITSUSE LIIKMED

Kuusalu vallavalitsuse koosseis alates 31. detsembrist 2018:

Urmas Kirtsi (vallavanem) urmas.kirtsi@kuusalu.ee 503 3869
Hilleri Treisalt hilleri.treisalt@kuusalu.ee 5647 4075
Jaanus Hein jaanus.hein@kuusalu.ee 553 2127
Kaupo Parve kaupo.parve@kuusalu.ee 510 3992
Mart Laanpere mart.laanpere@kuusalu.ee 527 8437
Priit Tammets priit.tammets@kuusalu.ee 5667 2630

 

Foto uue koosseisu esimesest istungist jaanuaris 2019. Laua ääres vasakul Urmas Kirtsi, Priit Tammets ja Kaupo Parve, paremal Hilleri Treisalt, Jaanus Hein, Mart Laanpere.