Kuusalu vallavolikogu liikmed

Volikogu sekretär: Veronika Laende, telefon 600 0856, e-post veronika.laende@kuusalu.ee

Volikogu esimees on Margus Soom ning aseesimees Värner Lootsmann.

Ingeldrin Aug 1KV 56649462 ingeldrin.aug@gmail.com
Ilvard Eeriksoo ÜK 53414786 ilvardeeriksoo@gmail.com
Andres Heinver 1KV 503 6444 andres.heinver@mail.ee
Marti Hääl 1KV 504 9811 marti.haal@eesti.ee
Madis Jõgi AKV 55502273 madis.jogi@kuusalu.ee
Enn Kirsman ÜK 516 3476 enn@kirsman.ee
Mait Kröönström 1KV 512 9082 maitkroonstrom@gmail.com
Värner Lootsmann KE 509 4088 varner.lootsmann@loksa.ee
Kalmer Märtson ÜK 505 1585 kalmer.martson@gmail.com
Kristo Palu 1KV 529 3842 kristo.palu@gmail.com
Mairika Rajaväli EKRE 56988633 mairikarajavali@hot.ee
Mart Reimann ÜK 5114099 mart@retked.ee
Urmo Ristisaar ÜK 56896080 urmss@hotmail.com
Mart Sestverk ÜK 53780097 martsestverk@hot.ee
Margus Soom RE 5013363 margus@kiiumetall.ee
Sulev Valdmaa EKRE 55514332 valdmaasulev@gmail.com
Raul Valgiste ÜK 5136333 raul.valgiste@kuusalu.ee
Avo Vest AKV 53739521 avo.vest@gmail.com
Kristi Vetemaa ÜK 55534889 kvetemaa@gmail.com

 

ÜK - valimisliit Ühine Kodu (8 kohta)

1KV - valimisliit 1 Kuusalu Vald (5 kohta)

AKV - valimisliit Arenev Kuusalu Vald (2 kohta)

EKRE - Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (2 kohta)

RE - Eesti Reformierakond (1 koht)

KE - Eesti Keskerakond (1 koht)