Kuusalu vallavolikogu liikmed

Volikogu sekretär: Veronika Laende, telefon 600 0856, e-post veronika.laende@kuusalu.ee

Volikogu esimees on Margus Soom ning aseesimees Värner Lootsmann.

Ingeldrin Aug 1KV 5664 9462 ingeldrin.aug@gmail.com
Ilvard Eeriksoo ÜK 5341 4786 ilvardeeriksoo@gmail.com
Andres Heinver 1KV 503 6444 andres.heinver@mail.ee
Marti Hääl 1KV 504 9811 marti.haal@eesti.ee
Madis Jõgi AKV 5550 2273 madis.jogi@kuusalu.ee
Enn Kirsman ÜK 516 3476 enn@kirsman.ee
Mait Kröönström 1KV 512 9082 maitkroonstrom@gmail.com
Värner Lootsmann KE 509 4088 varner.lootsmann@loksa.ee
Kalmer Märtson ÜK 505 1585 kalmer.martson@gmail.com
Kristo Palu 1KV 529 3842 kristo.palu@gmail.com
Mairika Rajaväli EKRE 5698 8633 mairikarajavali@hot.ee
Mart Reimann ÜK 511 4099 mart@retked.ee
Urmo Ristisaar ÜK 5689 6080 urmss@hotmail.com
Reijo Roos AKV 517 6001 reijo_roos@hotmail.com
Mart Sestverk ÜK 5378 0097 martsestverk@hot.ee
Margus Soom RE 501 3363 margus@kiiumetall.ee
Sulev Valdmaa EKRE 5551 4332 valdmaasulev@gmail.com
Raul Valgiste ÜK 513 6333 raul.valgiste@kuusalu.ee
Kristi Vetemaa ÜK 5553 4889 kvetemaa@gmail.com

 

ÜK - valimisliit Ühine Kodu (8 kohta)

1KV - valimisliit 1 Kuusalu Vald (5 kohta)

AKV - valimisliit Arenev Kuusalu Vald (2 kohta)

EKRE - Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (2 kohta)

RE - Eesti Reformierakond (1 koht)

KE - Eesti Keskerakond (1 koht)