Kuusalu vallavolikogu liikmed

Volikogu esimees on Ulve Märtson ja aseesimees Arnold Tuurmaa (valitud 17.11.2021).

Volikogu sekretär: Veronika Laende, telefon 600 0856, e-post veronika.laende@kuusalu.ee

Ilvard Eeriksoo ÜK 5341 4786 ilvard.eeriksoo@gmail.com
Andres Heinver 1KV 503 6444 andres.heinver@mail.ee
Marti Hääl 1KV 504 9811 marti.haal@eesti.ee
Heino Junolainen 1KV 506 4910 Heino.junolainen@gmail.com
Enn Kirsman ÜK 516 3476 enn.kirsman@gmail.com
Urmas Kirtsi ÜK 503 3869 urmaskirtsi@gmail.com
Indrek Link 1KV 525 6382 indrek.link@gmail.com
Olev Lõoke KE 5392 0506 olev.loeke@gmail.com
Maarja Metstak RE 5342 0457 kuusalu.reform@gmail.com
Ulve Märtson ÜK 509 4915 ulve.martson@gmail.com
Ain Pae EKRE 5373 7630 ainpae@hotmail.com
Kristo Palu 1KV 529 3842 kristo.palu@gmail.com
Mart Reimann ÜK 511 4099 mart@retked.ee
Urmo Ristisaar ÜK 5333 9053 urmss@hotmail.com
Mart Sestverk ÜK 5378 0097 martsestverk@gmail.com
Margus Soom EK 501 3363 margus@kiiumetall.ee
Mihkel Tiks 1KV 522 5422 mihkelti@gmail.com
Arnold Tuurmaa EKRE 5592 8206 atuurmaa@hot.ee
Martin Urva ÜK 565 2722 martin@emart.ee

 

ÜK - valimisliit Ühine Kodu (8 kohta)

1KV - valimisliit 1 Kuusalu Vald (6 kohta)

EKRE - Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (2 kohta)

RE - Eesti Reformierakond (1 koht)

KE - Eesti Keskerakond (1 koht)

EK - Valimisliit Ettevõtlik Kuusalu (1 koht)